Hakkımızda
22 Ekim 2021 Cuma
Diller |
EnglishFrenchGermanTurkish

Hakkımızda

Değerli ziyaretçimiz MakinaMeydani.com 'a hoşgeldiniz.

             Sanayi ve endüstriyel imalat sektöründe, ülkemizin yükselişiyle birlikte ürün/üretim artışına gidilmiştir. Bu durum üreticinin gelişen imalat teknolojisini takip edebilmek için sürekli makina parkurunu yenileme, geliştirme anlamında zorunlu kılmıştır.

              İşte tam burada gerek kurumsal güçlü firmaların kaliteli sıfır makina ihtiyaçlarınının yanında eski makina parkurunu el değiştirme yada daha küçük ölçekli firmaların ikinci el makina ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına MakinaMeydani.com kurulmuştur.

             Bunuda günümüzün teknolojisine uyabilmek için MakinaMeydani.com ailesi olarak sanayi ticaretini geliştirmeyi bunu yaparkende en kolaylaştırıcı yöntemleri seçebilmek için 2012 yılından bugune kadar uzanan sanayideki gelişme makina kullanım alanları ve daha bir çok arge çalışmalarımızla geliştirdiğimiz alt yapı bilgimizin gücüne ve siz değerli ziyaretçilerinin desteğine güvenerek gurula hizmetimizi sunmaya başladık.

Makina meydani iyi alış ve satışlar diler.

  • Bizi Takip Edin
makinameydani.com'da Yer Alan tüm (2.el) 5 Eksen CNC İşleme Makinaları, Ayna Mahruti Dişli Açma Makinaları, CNC Dik İşleme, CNC Freze, CNC Torna, CNC Yatay işlem, Gazaltı Kaynak Makinaları, Abkant Pres, Eksantrik Pres, Plastik Enjeksiyon Makinası, sıfır CNC Router Takım tezgahları, Sahibinden temiz kullanılmış Punta Kaynak Makinaları yanı sıra Online İmalat duyuruları Sekteründeki hızlı ve hatasız Cad / Cam / Tasarım işleri, Cnc Freze Fason İş Yapan/Yaptıranlar , Optik ve lazer lazer okuma modelleme, Plastik Kalıp İmalatı İlanı, Taşlama İşleri, Tornalık, Eğitim CAD/CAM programları, Cnc Operatörlük Eğitim , Solidworks eğitim, PowerMill Eğitim , tüm az kullanılmış ve sıfır makine satışları, Online İmalat ve Eğitim Sektörüne bağlı olan ilanların sorumlulukları ilan sahiplerine aittir.Sitemize gelen herkes bu değişmez kuralı kabul etmiş sayılır. makinameydani.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz. Site Sponsorları :