Hakkımızda
23 Ekim 2019 Çarşamba
Diller  |  
EnglishFrenchGermanTurkish

Hakkımızda

Değerli ziyaretçimiz MakinaMeydani.com 'a hoşgeldiniz.

             Sanayi ve endüstriyel imalat sektöründe, ülkemizin yükselişiyle birlikte ürün/üretim artışına gidilmiştir. Bu durum üreticinin gelişen imalat teknolojisini takip edebilmek için sürekli makina parkurunu yenileme, geliştirme anlamında zorunlu kılmıştır.

              İşte tam burada gerek kurumsal güçlü firmaların kaliteli sıfır makina ihtiyaçlarınının yanında eski makina parkurunu el değiştirme yada daha küçük ölçekli firmaların ikinci el makina ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına MakinaMeydani.com kurulmuştur.

             Bunuda günümüzün teknolojisine uyabilmek için MakinaMeydani.com ailesi olarak sanayi ticaretini geliştirmeyi bunu yaparkende en kolaylaştırıcı yöntemleri seçebilmek için 2012 yılından bugune kadar uzanan sanayideki gelişme makina kullanım alanları ve daha bir çok arge çalışmalarımızla geliştirdiğimiz alt yapı bilgimizin gücüne ve siz değerli ziyaretçilerinin desteğine güvenerek gurula hizmetimizi sunmaya başladık.

Makina meydani iyi alış ve satışlar diler.

  • Bizi Takip Edin
makinameydani.com'da Yer Alan tüm (2.el) 5 Eksen CNC İşleme Makinaları, İkinci el Ayna Mahruti Dişli Açma Makinaları, İkinci el CNC Dik İşleme, 2. el CNC Freze, ikinci el CNC Torna, ikinci el CNC Yatay işlem, ikinci el Gazaltı Kaynak Makinaları, ikinci el Abkant Pres, ikinci el Eksantrik Pres, ikinci el Plastik Enjeksiyon Makinası, İkinci el ve sıfır CNC Router Takım tezgahları, Sahibinden temiz İkinci el Punta Kaynak Makinaları yanı sıra
Online İmalat İlanları Sekteründeki hızlı ve hatasız Cad / Cam / Tasarım İşleri ilanları, Cnc Freze Fason İş Yapan/Yaptıran ilanları, Optik ve lazer lazer okuma modelleme ilanları, Plastik Kalıp İmalatı İlanları, Taşlama İşleri ilanları, Tornalık iş ilanları, Eğitim CAD/CAM programları, Cnc Operatörlük Eğitim ilanları, Solidworks eğitim ilanları, PowerMill Eğitim İlanları, tüm 2. el ve sıfır makina satış ilanlarını, Online İmalat ve Eğitim Sektörüne bağlı olan ilanların sorumlulukları ilan sahiplerine aittir.Sitemize gelen herkes bu değişmez kuralı kabul etmiş sayılır. makinameydani.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz. Site Sponsorları :