Reklam
23 Ekim 2019 Çarşamba
Diller  |  
EnglishFrenchGermanTurkish

Reklam

MakinaMeydanı (reklam)

 

Sektöründe lider olma idealiyle yola çıkan ve sağlam adımlarla yol alan ilan platformumuz tüm hazırlıklarla birlikte,

sürekli yenilenen ziyaretçi listemiz katlanarak yükselişte, çok yakında Türkiye ve Dünyada yerini alacak olan makina meydanın da yerinizi almanızı öneririz.

 

Reklam yönüyle size ücretsiz hizmet veremeyeceğimiz gibi çok uygun fiyatlarla avantajlı reklam alanlarımızı kullanabilirsiniz.

Reklam vermek için bizimle iletişim geçmekten çekinmeyin. Tel: 0542 773 43 19 Mail: destek@makinameydani.com

  • Bizi Takip Edin
makinameydani.com'da Yer Alan tüm (2.el) 5 Eksen CNC İşleme Makinaları, İkinci el Ayna Mahruti Dişli Açma Makinaları, İkinci el CNC Dik İşleme, 2. el CNC Freze, ikinci el CNC Torna, ikinci el CNC Yatay işlem, ikinci el Gazaltı Kaynak Makinaları, ikinci el Abkant Pres, ikinci el Eksantrik Pres, ikinci el Plastik Enjeksiyon Makinası, İkinci el ve sıfır CNC Router Takım tezgahları, Sahibinden temiz İkinci el Punta Kaynak Makinaları yanı sıra
Online İmalat İlanları Sekteründeki hızlı ve hatasız Cad / Cam / Tasarım İşleri ilanları, Cnc Freze Fason İş Yapan/Yaptıran ilanları, Optik ve lazer lazer okuma modelleme ilanları, Plastik Kalıp İmalatı İlanları, Taşlama İşleri ilanları, Tornalık iş ilanları, Eğitim CAD/CAM programları, Cnc Operatörlük Eğitim ilanları, Solidworks eğitim ilanları, PowerMill Eğitim İlanları, tüm 2. el ve sıfır makina satış ilanlarını, Online İmalat ve Eğitim Sektörüne bağlı olan ilanların sorumlulukları ilan sahiplerine aittir.Sitemize gelen herkes bu değişmez kuralı kabul etmiş sayılır. makinameydani.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz. Site Sponsorları :