Reklam
22 Ekim 2021 Cuma
Diller |
EnglishFrenchGermanTurkish

Reklam

MakinaMeydanı (reklam)

 

Sektöründe lider olma idealiyle yola çıkan ve sağlam adımlarla yol alan ilan platformumuz tüm hazırlıklarla birlikte,

sürekli yenilenen ziyaretçi listemiz katlanarak yükselişte, çok yakında Türkiye ve Dünyada yerini alacak olan makina meydanın da yerinizi almanızı öneririz.

 

Reklam yönüyle size ücretsiz hizmet veremeyeceğimiz gibi çok uygun fiyatlarla avantajlı reklam alanlarımızı kullanabilirsiniz.

Reklam vermek için bizimle iletişim geçmekten çekinmeyin. Tel: 0542 773 43 19 Mail: [email protected]

  • Bizi Takip Edin
makinameydani.com'da Yer Alan tüm (2.el) 5 Eksen CNC İşleme Makinaları, Ayna Mahruti Dişli Açma Makinaları, CNC Dik İşleme, CNC Freze, CNC Torna, CNC Yatay işlem, Gazaltı Kaynak Makinaları, Abkant Pres, Eksantrik Pres, Plastik Enjeksiyon Makinası, sıfır CNC Router Takım tezgahları, Sahibinden temiz kullanılmış Punta Kaynak Makinaları yanı sıra Online İmalat duyuruları Sekteründeki hızlı ve hatasız Cad / Cam / Tasarım işleri, Cnc Freze Fason İş Yapan/Yaptıranlar , Optik ve lazer lazer okuma modelleme, Plastik Kalıp İmalatı İlanı, Taşlama İşleri, Tornalık, Eğitim CAD/CAM programları, Cnc Operatörlük Eğitim , Solidworks eğitim, PowerMill Eğitim , tüm az kullanılmış ve sıfır makine satışları, Online İmalat ve Eğitim Sektörüne bağlı olan ilanların sorumlulukları ilan sahiplerine aittir.Sitemize gelen herkes bu değişmez kuralı kabul etmiş sayılır. makinameydani.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz. Site Sponsorları :